Erkės jau prabudo!

Skubame Jus įspėti, kad pirmosios erkės jau prabudo. Paskubėkite apsaugoti savo augintinius nuo erkių platinamos ligos – babeziozės. Utenos veterinarijos klinika rekomenduoja: Foresto antkaklis, Bravecto tabletės, Advantix lašai.

Laboratoriniai tyrimai

Utenos veterinarijos klinikoje per 10-15 min. atliekami visi pagrindiniai laboratoriniai tyrimai: kraujo morfologiniai ir biocheminiai, šlapimo, koprologiniai, mikroskopiniai ir kiti. Tai leidžia tiksliai bei operatyviai diagnozuoti gyvūnų ligas.

Tik pas mus surasite Royal Canin pašarų veterinarinę liniją

Utenos veterinarijos klinika džiaugiasi galėdama pasiūlyti didelę Royal Canin veterinarinės linijos pašarų įvairovę. Speciali ir pilnavertė mityba yra neatskiriama sėkmingo gydymo, reabilitacijos ar sveiko gyvenimo būdo dalis.

Stacionaro skyrius

Utenos veterinarijos klinikoje veikia stacionaro skyrius (gyvūnų ligoninė). Priimame gyvūnus, kuriems ambulatorinis gydymas namuose nepakankamas, po sunkių operacijų ar kliento patogumui.

Rūpestinga ir profesionali veterinarijos klinika šalia Jūsų!

Utenos veterinarijos klinikos komanda džiaugiasi galėdama pasiūlyti profesionalias paslaugas, kokybiškas konsultacijas, bei tinkamai suteikiamą pagalbą skubiais atvejais Utenos bei aplinkinių rajonų gyventojų augintiniams.

Utenos veterinarijos klinika - tai Jūsų augintinių klinika!

Utenos veterinarijos klinika – tai išskirtinis požiūris į gyvūną - ištikimą draugą, mylimą augintinį ar benamį vargšelį, slampinėjantį miesto gatvėmis. Kiekvieno keturkojo sveikata ir gyvybė yra ypatinga ir svarbi, todėl mūsų veikla tai ne tik darbas, tai mūsų misija – rūpintis ir padėti tiems, kurie mums teikia tiek daug džiaugsmo ir laimės.

Utenos veterinarijos klinika – tai vieta, kur mūsų meilė gyvūnams susipina su atidumu, profesionalumu, kompetencija bei patirtimi. Nuolat giliname savo žinias seminaruose, konferencijose, semiamės patirties bei giliname savo įgūdžius praktinėse stažuotėse užsienyje. Specializuojamės chirurgijos, infekcinių ir vidaus ligų, dermatologijos, stomatologijos, gyvūnų mitybos bei kitose srityse. Daug dėmesio skiriame stacionariniam gydymui – gyvūnų ligoninei.

Utenos veterinarijos klinika – tai rūpestingumas ir atsakomybė. Glaudžiai bendradarbiaujame su gyvūnų prieglaudomis, stengiamės padėti labiausiai gyvenimo nuskriaustiems nelaimėliams. Nuolat dalyvaujame įvairių organizacijų vykdomose benamių gyvūnų kastracijos ir sterilizacijos akcijose tiek Lietuvoje, tiek ir kaimyninėse šalyse.